Co to jest endermologia?

Endermologia - Opir.plKażda pani chce być jak najpiękniejsza. usiłują to jednak wypracować na niezliczoną ilość metod. Niektóre poddają się trudnym operacjom plastycznym, kolejne próbują domowych metod, a jeszcze kolejne nietrudnych zabiegów takich jak właśnie zabiegi Endermologiczne.

Endermologia to nic innego jak typ masażu, przeprowadzanego mechanicznie, co pomaga powiększyć siłę nacisku. Właśnie dzięki temu, zabiegi te są tak efektywne. Siła działa na tkankę łączną, co pomaga wygładzić ciało, uwolnić się od cellulitu,odpręża mięśnie, a nawet wygładza zeszpecenia na ciele. To właśnie od ich likwidacji rozpoczęła się ta dziedzina.

Endermologia – jak wygląda zabieg?

Masaż kierowany jest komputerowo. Osoba poddawana procederowi przechodzi go w specjalnym, przylegającym do ciała kostiumie, który stopuje kontakt głowicy ze naskórkiem i ochrania tym samym skórę przed możliwymi obrażeniami oraz gwarantuje o wiele lepszy poślizg rolkom.

Plusy endermologii

osoba przeprowadzająca zabieg prowadzi głowicę składającą się z dwóch rolek masująco-ssących, która dzięki podciśnieniu powoduje utworzenie się fałdy skórnej. Przez to ciało przybiera formę fali, rolowanej dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz przy użyciu walców. Pobudza to tkankę łączną, przez co zabieg oddziałuje na głębokie warstwy ciała i jest dający lepsze efekty od jakichkolwiek innych środków przeciwko cellulitowi, czy bliznom. walce mocno ugniatają skórę w najróżniejszych stronach, co stymuluje krążenie i metabolizm.

Poza tym, masaż spełnia również funkcję masażu limfatycznego, dzięki czemu podczas masażu wskutek stymulowanego układu limfatycznego z ciała usuwane są toksyny oraz tłuszcze, a dodatkowo zaczęta zostaje produkcja elastyny oraz kolagenu, co poprawia stan skóry.

Masaż taki trwa około pół godziny, a by efekty były zadowalające potrzeba od dziesięciu do piętnastu zabiegów. Poleca się stosować masaże jednocześnie z odpowiednim dla ciała stylem życia i uprawianiem, aktywności fizycznej, a dla owocniejszego oczyszczenia organizmu z toksyn – picia co najmniej dwa litry wody dziennie. Jeden masaż kosztuje 150 – 300 złotych w zależności od tego czy specjalne ubranie jest darmowe czy też nie, iod tego, czy wykupujemy pasmo masaży, czy jeden masaż).

Stanowczo poleca się spróbować takiego masażu choćby by sprawdzić jak po tym będziemy się czuli. Najlepiej w salonie oferującym masaże z wykorzystaniem urządzenia LPG Alliance – najznakomitszego i najbardziej nowoczesnego z istniejących.

Endermologia – niebezpieczeństwa

Pomimo ogromu zalet zabiegów Endermologicznych, są też przeciwwskazania do ich przeprowadzania. zaliczają się do nich między innymi brzemienność, karmienie piersią, czas pięciu miesięcy od porodu i nawet do ośmiu po cięciu cesarskim, skłonności do żylaków i naczyniaków, ostry stan chorobowy, czynny nowotwór, zapalenie żył, żylaki, albo dermabrazja. bardziej szczegółowych informacji o przeciwwskazaniach należy szukać na stronach salonów proponujących te zabiegi. Przedstawiamy Państwu przykład witryny gabinetu endermologii: https://www.mindful.org.pl/endermologia-lpg-alliance-katowice.

Podsumowując Endermologia jest najodpowiedniejszym i najskuteczniejszym sposobem na walkę z cellulitem, bliznami, rozstępami i obwisłą skórą. Na dodatek jest łatwo dostępna niedroga w porównaniu z innymi zabiegami walczącymi z podobnymi przypadłościami, oraz nie stwarza niedogodności dla osoby poddającej się masażowi, takich jak ból czy konieczność rekonwalescencji.